VINN JUSTIN BIEBER BILLETTER!

GOD NYHET

Siden jeg aldri har hatt en eneste konkurranse på bloggen min, som jeg har drevet med siden mars ifjor. Så har jeg lyst å være litt gavmild å dele ut Justin Bieber billetter. Billeten får jeg om et par dagers tid, så da har jeg konkurransen i sirka en uke før jeg trekker ut vinneren.

Vil du være med i trekningen av konkurransen må du gjøre følgende;

Lik siden min på facebook HER 

Dele dette innlegget med dine venner på Facebook.

Kommentere dette innlegget med email adressen din, ellers får jeg ikke kontaktet deg om du er vinneren!

Note: for dere som tror jeg "pranker" nei dere kan få se billetten SAMMEN med meg om et par dager. 





Lykke til og vær oppdatert!

Blogglisten

Ingen kommentarer

Eva

31.07.2012 kl.23:33

liker og delt :)

evakristine_93@live.com

G U N N N I S

31.07.2012 kl.23:33

Har likt facebook siden din - namnet mitt på facebook er Gunn Kristin Lia. Min mail er : gunnnis.blogg@live.no

Vilde Marie

31.07.2012 kl.23:33

vildemarie97@hotmail.com ! <3

Malin

31.07.2012 kl.23:35

Likt og Delt :)

malin@x-71.com

Julie-mari

31.07.2012 kl.23:35

Juliemarir@hotmail.com

Silje Mari

31.07.2012 kl.23:36

Jeg er med! har likt og delt :) langelandsilje@hotmail.com

June Vik Osaland

31.07.2012 kl.23:36

Med :)

june.osaland@hotmail.com

Stine

31.07.2012 kl.23:37

gjort! :) likt og delt :) stine.b.j@hotmail.com :) håper jeg vinner :)

Eline Staxrud

31.07.2012 kl.23:37

Likt å delt :))))

eline.staxrud@hotmail.com :)

hegemerethejb

31.07.2012 kl.23:38

med :D

heianamian@hotmail.com

likt og delt, håper jeg vinner :D

FridaLar

31.07.2012 kl.23:41

Har gjort det :) jeg er med !

frida-rudi@hotmail.com

Martine Hermansen

31.07.2012 kl.23:45

åh, så gøy! :)

martinerhermansen@live.no

Anniken Lund

31.07.2012 kl.23:46

jaja

Heidi Torgersen

31.07.2012 kl.23:50

heidilady123@gmail.com! :P

Æ e mee!

Ida Sofie Mathisen

31.07.2012 kl.23:54

jeg er med! :)

Mikeybooj

31.07.2012 kl.23:54

LETT at jeg vinner!

Mikelrg@live.no

SONDRE

31.07.2012 kl.23:54

sondre_ostad@hotmail.com

GIMME TICKETS

Julie Hasfjord<3

01.08.2012 kl.00:03

Julie.sorum@hotmail.no :D

Celine

01.08.2012 kl.00:05

jeg er med!!!!!

thecanni.blogg@hotmail.no

Kenneth Pham

01.08.2012 kl.00:10

Kenneth_pham93@hotmail.com :)

Kristine Krossøy Lilleheil

01.08.2012 kl.00:14

Har likt og delt!

kristinemoren@live.no

Karine Victoria

01.08.2012 kl.00:17

Liker innlegget og har delt!

karine_snill@hotmail.com (haha ikke le av epostadressen, laget den for 100 år siden) :-D

Espen Lerum Fossdal

01.08.2012 kl.00:18

espenlerumfossdal@hotmail.com

amalie

01.08.2012 kl.00:19

amalie-raknes@hotmail.com

June Høvik

01.08.2012 kl.00:20

Gjort alt! :-)

june_kristine@hotmail.com

elise <3

01.08.2012 kl.00:21

Elise_a97@hotmail.com <3<3

Julie Andersen

01.08.2012 kl.00:22

julie_A_1996@hotmail.com

Michaela

01.08.2012 kl.00:22

Michaela-96@hotmail.com

lowtohigh

01.08.2012 kl.00:25

Gabriela1044@live.no!

Medina

01.08.2012 kl.00:27

..<3<3

Anne Lene Nilsen

01.08.2012 kl.00:32

ANN_LEN_2@HOTMAIL.COM

Med <3

Annika

01.08.2012 kl.00:39

Herregud for en konkurranse, jeg er lett med!! Har likt facebooksiden og innlegget, sånn så det ble delt på fb :-)

Carolyn

01.08.2012 kl.00:47

Likt og delt!<3

Camilla

01.08.2012 kl.01:26

Camillaheie@hotmail.com stemt og likt

Marte Kristine

01.08.2012 kl.01:32

marte.kristine.olsen@gmail.com :) im in

Louise

01.08.2012 kl.01:39

Er med, har likt og delt :-) angell98@hotmail.com

Andrea Lysevold

01.08.2012 kl.01:45

Er med :) aalysevold@live.no

Fatima Sana her<3

01.08.2012 kl.01:47

fatimabieber@hotmail.no!

marievi

01.08.2012 kl.02:08

Marievigebo@gmail.com :)

Madieee

01.08.2012 kl.02:31

Madelen.wensel@hotmail.com

camilla

01.08.2012 kl.07:24

camilla_kul@yahoo.no

Anne Mari Rekstad

01.08.2012 kl.09:13

amrekstad@hotmail.com :-D

Ina Katrin Nergård

01.08.2012 kl.09:32

har både likt og delt :-) har lyst på billett, så jeg er med! ina.jenta@hotmail.com

Vibeke Grønseth

01.08.2012 kl.10:30

Jeg er med! : ) Har gjort det som stod+ at jeg har skrevet innlegg på bloggen min om at jeg er med : )

Henriette

01.08.2012 kl.10:48

Har gjort begge deler! :)

henriette_sandlie@live.no
Har likt og delt.

lodakaroline@yahoo.no

Hera Brandsæter

01.08.2012 kl.11:04

Herasophie@hotmail.com

mathildeleite

01.08.2012 kl.11:05

Gjort alt!

Mathildeleitek@gmail.com

Eirin A Bordal

01.08.2012 kl.11:21

Liker! Eirincool@hotmail.com :DD håper jeg vinner! hvilken billet plass er det??

Milli

01.08.2012 kl.11:28

Er med :D

Milli10@live.no

Tææn - Guttebloggen

01.08.2012 kl.11:32

Eirin A Bordal: tror det enten blir GC eller vanlige sitteplasser, er ikke helt sikker enda på hva jeg får :))

iselin<33

01.08.2012 kl.11:39

wii! er med:D iselintuften@hotmail.com herregud håper jeg vinner<3

beautifulstyle

01.08.2012 kl.11:40

maike2512@googlemail.com

Linda

01.08.2012 kl.11:41

Kjempebra blogg, og konkuranse! Jeg er med!! :D

torv_linda@hotmail.com

Lene

01.08.2012 kl.11:42

likt og delt <3 lenekm@live.no <3

andrea<3

01.08.2012 kl.11:43

andreavegmo@hotmail.no

jeg er ei jente som har vente på dette nesten i et år. jeg elske justin bieber han er mitt forbilde elske han tenker på døgne rundt. ta kontak plisss!

annapersonbraten♥

01.08.2012 kl.11:44

Likt og delt!♥

annapersonbraten@live.no

voiceofmartine'

01.08.2012 kl.11:45

Likt og delt :)

Martinenesen97@yahoo.no

01.08.2012 kl.11:47

store søsteren min har kreft.. og hu elskan så mye..<3!! sprøve å gjør alt får å få tak i jb biletter..:/

men eg henge me på her å

sander_husebo@hotmail.com

Ida

01.08.2012 kl.11:47

Jeg er med i konkurransen elsker deg JB

Helene Kristoffersen

01.08.2012 kl.11:50

Delt :D

HeleneBelieber@gmail.com

Dudane

01.08.2012 kl.11:52

sarafarari@hotmail.com

har gjort !

plzz let me win

Cecilie

01.08.2012 kl.11:52

Likt siden din ^^,

Navnet mitt på face er Ceccy Tomlinson Jamne.

Epostadr. min er cecilie.o.jamne@gmail.com

Blir utrolig glad om jeg vinner, har aldri noensinne vunnet noe før <3

Martine Bieber

01.08.2012 kl.11:55

Likt å delt! <3

Martinetuff@live.noo...

Alina

01.08.2012 kl.11:56

Har delt :D

ååå ! digg! <3

alina_snill@hotmail.com

Synne Busk-Jensen

01.08.2012 kl.11:56

Synne Busk-Jensen

synne.busk-jensen@hotmail.com

Likt siden og delt innlegget! :D

Sonnev Sauro

01.08.2012 kl.11:56

Gjort! :D

sonnev_sauro@hotmail.com

Sonnev Sauro

Frida♥-spørsmålsrunde

01.08.2012 kl.11:57

herreguuud, så snilt!

fridamh-99@htomail.com

Helene Hagen

01.08.2012 kl.12:06

Gjort alt :)

horseofcourse@live.no

Andrine

01.08.2012 kl.12:07

Jeg har likt siden din og delt på facebook! andrine97@hotmail.com . Jeg hadde satt så utrolig stor pris på om jeg hadde vunnet! For alle de andre venninnene mine fikk tak i billett men ikke jeg. Og jeg elsker justin, og kan virkelig ikke gå glipp av konserten!!

beate

01.08.2012 kl.12:16

da har jeg likt siden og delt på facebook :D

mailen min er : miss-beate@hotmail.com

tusen takk for dette innlegge da fins det håp allikevell ;)

Anna

01.08.2012 kl.12:24

har likt siden, og delt på facebook :-)

Hanne Aleksandra

01.08.2012 kl.12:25

Hannealeksandra@hotmail.no

Fett med en slik konkurranse, får nok stor respekt fra nå! :D

Anniken

01.08.2012 kl.12:26

Har likt og delt! :)

anniken.98@hotmail.com

Eirin

01.08.2012 kl.12:27

ei-rin96@hotmail.com

01.08.2012 kl.12:27

Likt og delt! Får prøve et til desperat forsøk!x)

E-post: gunn.eli.hjelle@hotmail.com

Sofia

01.08.2012 kl.12:30

har likt og delt :D <3

sofia_martinsen@hotmail.com

pattie

01.08.2012 kl.12:41

likt og delt! mathiasjansson@live.no

jeanette

01.08.2012 kl.12:43

jeanette iren johansen og jeanetteiren98@hotmail.com

Gina Linnea

01.08.2012 kl.12:54

gina.holdahl@hotmail.com ♥♥

Ina

01.08.2012 kl.12:56

Likt og delt!

Inalien98@hotmail.com

Emilie♥

01.08.2012 kl.12:56

peem@hotmail.no

Aminda<3

01.08.2012 kl.12:56

bananku98@hotmail.no

tiaah

01.08.2012 kl.12:57

Tina Raustein Valaker og tinavalaker@hotmail.com :))

Marte <3

01.08.2012 kl.13:28

Er med!! :D

Martet@hotmail.no eller martet@me.com

Sanna Cecilie Amundsen

01.08.2012 kl.13:41

Sannaamu@hotmail.com

Henriette Bieber

01.08.2012 kl.13:58

Har gjort alt!

Anniken Lund

01.08.2012 kl.14:02

anniken96@live.no

Inga Marieee <3

01.08.2012 kl.14:02

inga.marie.97@hotmail.no <3 likt å delt!

Violetta

01.08.2012 kl.14:03

Gjort alt!

violetta-1998@hotmail.com

Ingrid Haugland

01.08.2012 kl.14:05

Sånn :-) gjort ALT!

Ingrid_marit@live.no

Laila H. Nordfjell

01.08.2012 kl.14:20

Laila_smil@hotmail.com ALT er gjort :)<3

Mathilde - foto, hverdag, alt

01.08.2012 kl.16:37

Fin blogg :)

Andrea

01.08.2012 kl.17:19

Håper jeg vinner<3

Andreadragsnes@hotmail.com

Soonhi

01.08.2012 kl.19:45

Mariannehoang@hotmail.com

Hannah Gulbrandsen

01.08.2012 kl.21:39

hannah_gulklomp@hotmail.com !! <3<3 ;D

Silje H. Johansen

01.08.2012 kl.21:55

Jeg er med : )

- Silje-hj@hotmail.com

Heidi Henriksen

01.08.2012 kl.22:19

gjort :D 94 82 89 12 eller heidi.henriksen@live.no

Malin

01.08.2012 kl.22:51

malin_indroy@hotmail.com

01.08.2012 kl.23:09

Alt er gjort :D

siri.98@hotmail.com

Martine Edner

02.08.2012 kl.00:09

martine_0701@hotmail.com :):)

Cindy

02.08.2012 kl.01:04

cindy_tran94@hotmail.com :)

Patrick Sandberg

02.08.2012 kl.02:18

patrick_sandberg@hotmail.com

VIVIANN<3<3

02.08.2012 kl.02:20

vivian-ngo@hotmail.com

stine andersen

02.08.2012 kl.11:18

kalkun94@hotmail.com ^^

Vilde Andersen

02.08.2012 kl.11:24

vildefosseliandersen@hotmail.no

johanneandersson

02.08.2012 kl.11:39

johannean.blogg@hotmai.no

Kamilla Olsen

02.08.2012 kl.12:08

kamillaol@hotmail.no

Maria

02.08.2012 kl.12:25

Gjort alt!

Maria.mic97@hotmail.com

ylva

02.08.2012 kl.12:29

likt og delt! <3 håper jeg vinner :)

ylva

02.08.2012 kl.12:31

ylva.eggum@gmail.com

likt og delt :)

anders

02.08.2012 kl.12:53

abp-97@hotmail.com

Silje Andersen

02.08.2012 kl.13:00

Har allerede JB-biletter :-) Men lykke til til de andre!

Dina

02.08.2012 kl.20:31

likt og delt :):)

dina-199898@hotmail.com

Amanda

02.08.2012 kl.20:56

Amanda holme :)

Amanda.holme@hotmail.com

Har gjort alt :)))

Anniken

03.08.2012 kl.11:04

Gjort alt:)

Anniken

03.08.2012 kl.11:10

Anniken.kjuusmoen@hotmail.com

Mette

03.08.2012 kl.14:39

Jeg har delt innlegget, og rett etter at jeg har kommentert skal jeg gjøre resten hehe :D

Har SYKT lyst til å dra på konserten hans. Ble så skuffa jeg ikke kom inn på billettservice..

mette-ls@hotmail.com

k a r o l i n e m e l a n d

03.08.2012 kl.14:46

karo_meland96@hotmail.com!

Sandra

03.08.2012 kl.15:56

sandraelise-strand@hotmail.com

værsåsnill jeg har så lyst og se en person som har fårandret livet mitt. værså værså værså snill <3

karolinelarsenn

03.08.2012 kl.22:19

karro-96@hotmail.com

Tina Austnes

05.08.2012 kl.17:01

tina_austnes96@hotmail.com

Let me win, duuude ! <3

Elise

05.08.2012 kl.17:35

elisehaaranes@hotmail.com

Er med! btw. twitteren din er råå :D

Tææn - Guttebloggen

05.08.2012 kl.17:50

Elise: haha takk!

amanda holme

05.08.2012 kl.18:18

Amanda.holme@hotmail.com ;))

Janne, kommenterer tilbake

05.08.2012 kl.18:23

Har gjort alt :)

Kjempe kul konkurranse, håper jeg vinner :D

janne_johannesen13@hotmail.com

Veronica

05.08.2012 kl.18:37

Med! :-) Har gjort alt.

dihansse@online.no

Madieee

05.08.2012 kl.18:38

Madelen.wensel@hotmail.com

iingridgh

05.08.2012 kl.18:43

Jeg er med iingridghblogg@hotmail.com

lovisemartineolsen

05.08.2012 kl.19:13

Med, men jeg har ikke face.. jeg får det 6.jan men håper jeg kan være med i konkuransen alikevell ! Betseveninna mi trenger noen å gå sammen med og hun får ikke lov uten noen andre meg ! :c Så jeg prøver ALT ! Jeg kan skrive ett innlegg og bloggen din :) :P Men plis !

lovise-martine12@hotmail.no

Nina ♥

05.08.2012 kl.19:27

Gjort! :)

nina-sam@hotmail.com <3

vidoha

05.08.2012 kl.19:38

:D:D:D:D

Catharina

05.08.2012 kl.19:39

catharinatr@hotmail.com

digger bloggen din <3

Cathrine Nilsen

05.08.2012 kl.20:49

Meed :-)

Mai Wan

05.08.2012 kl.20:55

maiwangjolberg@hotmail.com

Eli Kristin

05.08.2012 kl.23:23

Done :-)

eli_kristin_97@hotmail.com

Lejla

05.08.2012 kl.23:23

lejlaaa.d@hotmail.com

Qreme

05.08.2012 kl.23:32

Jeg er med! :-)

Har ikke facebook, så har likt siden med veninnen min sin facebook ;) Kan ikke dele ut inlegget heller på facebook, men kan godt skrive om det i et inlegg på bloggen min (Qreme.blogg.no )

Sarah.ms@live.no er eposten min :-)

Kjempebra du gjør det! :D

Astrid

05.08.2012 kl.23:35

Jeg er med :D

astrid.mortveit@hotmail.com

Renate

06.08.2012 kl.00:00

Jeg er med!

Renate.1998@hotmail.com

Milenia

06.08.2012 kl.15:05

Jeg er med :D

Milli10@live.no

JDBandBeliebers

06.08.2012 kl.17:19

Er med jeg!<3

Dalia shwani på face,

Hanar-99@hotmail.com

Anette Stormo

06.08.2012 kl.20:40

Jeg er med :D

An3ttes_blogg@hotmail.com

ida♥

08.08.2012 kl.19:25

ieidsvik@hotmail.com

-digger bloggen :)

Sina

18.08.2012 kl.11:03

Done! (:

mayserina@hotmail.com

Astride

20.08.2012 kl.20:05

Jeg er med! :-)

_____________________________________________________________________

astridengen6@hotmail.com

Elisa

21.08.2012 kl.21:16

Jeg er med om jeg vinner betaler jeg deg jeg Har ikke hatt tid å registrere meg der elisa2003@live.no foresten om jeg vinner 2billetter som bursdagshilsen gave til bestevennen min hun har mistet foreldrene sine og bor til tanta si om jeg vinner får du pengero.o plis jeg bor i Brønnøy sund salhus Åddan 15b vêr så snill

thea

24.08.2012 kl.13:58

jeg er med

Vilde Finstad

25.08.2012 kl.09:54

Epost:vilde2000@live.no

Ville blitt kjempe glad om jeg vinner!

Er desperat!<3<3

-Never say Never girls<3

Justin4ever

27.08.2012 kl.15:59

Har gjort det håper jeg vinner er en veldig stor fan!!!!!!

Lujein Wamid

02.09.2012 kl.16:04

Gjort :)

Lujein2008@hotmail.com

ifrah

02.09.2012 kl.16:21

ifraax99@hotmail.no

det hadde vært bedre om du kontaktet meg på facebook : ifrah hassan omar

ayan ahmed

03.09.2012 kl.17:10

Elska bloggen din du burde være i nr.1 i blogg liste , ja eg har delt og likt bloggen din eg stemmmer på deeeg håpa eg vinne <3 <3

ayan ahmed

03.09.2012 kl.17:14

Elska bloggen din har delt og likt <3 <3 åpa eg vinne

Alle som tar seg tid til å kommentere får èn tilbake :-)


, Moss

Heisann! Mitt navn er Thanh Phung Nguyen, jeg er en 19 år gammel gutt fra Moss. For tiden tar jeg opp fag som privatist og nyter livet som det kommer. Denne bloggen har jeg hatt i 3 år, og kommer for det meste til å skrive når jeg har tid. Jeg kommer hovedsaklig til å skrive om hverdagen og poste bilder av det jeg har på meg.

Kategorier

Arkiv

hits